Man Utd kanë akoma besim për transferimin e Sancho

Futboll

Man Utd kanë akoma besim për transferimin e Sancho

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 16:56
Jadon Sancho

Saga Man United-Jadon Sancho po vazhdon.

Jadon Sancho është pjesë e spekulimeve që e lidhin atë me një kalim te Manchester United tash e disa kohë.

Në prag të merkatos së verës, ylli anglez është lojtari me vëmendjen më të madhe te Dortmund.

Sipas raportimev të ‘Dailymail’, United vazhdojnë të jenë me vetbesim të plotë sa i përket transferimit të Jadon Sancho.

BVB kanë caktuar të hënën (sot) si ditën finale për transferimin, por United e kanë humbur këtë.

Gjithsesi, United besojnë se skuadra nga Bundesliga po bën bllof dhe janë të qetë lidhur me transferimin e anglezit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat