Llapi transferon lojtarin e Kosovës U19

Futboll

Llapi transferon lojtarin e Kosovës U19

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 17:43
Llapi transferon lojtarin e Kosovës U19

Llapi ka zyrtarizuar edhe përforcimin e radhës.

Skuadra e Llapit ka njoftuar së fundmi për transferimin e ri, atë të Gentrit Halilit.

Halili përfaqëson edhe kombëtaren e Kosovës me gjeneratën U19.

Lojtari aktivizohet si qendërmbrojtës, dhe ka gjetur marrëveshje për kontratë tri vjeçare.

Më poshtë ua përcjellim njoftimin e plotë të Llapit për këtë lëvizje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat