Torino, afër transferimit të Rodriguezit - Bota Sot
Torino, afër transferimit të Rodriguezit

Futboll

Torino, afër transferimit të Rodriguezit

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 12:52
Torino, afër transferimit të Rodriguezit

Torino është shumë afër transferimit të mbrojtësit Ricardo Rodriguez nga Milani.

Ish-trajneri i Milanit, Marco Giampaolo, që ka marrë së fundmi drejtimin e Torinos, dëshiron t’i përforcojë krahët e mbrojtjes dhe dëshiron ta sjellë Rodriguezin.

Reprezentuesi zviceran ishte i hauzaur te PSV Eindhoveni në janar, derisa është rikthyer në Milan.

Kontrata e tij aktuale me gjigantin kuqezi skadon në qershor të vitit 2021.

“Corriere di Torino” raporton se mbrojtësi është shumë afër kalimit te Torino.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat