Bunjaku: Ku ishim dhe ku jemi!

Futboll

Bunjaku: Ku ishim dhe ku jemi!

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 13:19
Bunjaku: Ku ishim dhe ku jemi!

Drejtori sportiv i klubit të futbollit Shkupi, Omer Bunjaku, ka bërë një postim interesant në faqen e tij. 

Pas disa viteve të vdekur sot më në fund arritëm t’a ringjallim klubin, ndoshta jo në ligën ku na takon!

Por, do të fillojmë prej në ligën e 3 pasi që nuk kishte as një mundësi ligjore të garojmë në ligën ku na takon vendi, por shpresojmë edhe jam shum i bindur se për shum shpejt kohë me ndihmën e gjithëve do e kthejmë klubin aty edhe ku e kemi vendin.

Faleminderit të gjithë atyre që kontribuan për rigjalljen e klubin tonë të dashur, faleminderit të veçantë gjithë Shvercerave, Kryetarit të komunës Çair Izet Mexhiti Komuna Çair, Artan Grubi, Visar Ganiu – Faqja zyrtare dhe të gjithë atyre që me gjitha ato mundësit që kishin kontribuan për ringjalljen e klubit. FORZA SHKUPI…", shkruan Bunjaku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat