Drita-Linfield, cila është favoritë sipas basteve ndërkombëtare?

Futboll

Drita-Linfield, cila është favoritë sipas basteve ndërkombëtare?

Nga: Kemajl Goca Më: 11 gusht 2020 Në ora: 13:35
Drita-Linfield, cila është favoritë sipas basteve ndërkombëtare?

Sot në orën 18.00, në stadiumin në Nyon të Zvicrës, kampioni i Kosovës, Drita nga Gjilani do të ballafaqohet me Linfield nga Irlanda e Veriore, në finalen e play-off-it të parakualifikueseve në Champions League.Bastet ndërkombëtare në një formë e favorizojnë Dritën.

“Bet-at-home”, për fitoren e Dritës e ka koeficientin 2.50, për barazim 3.15 dhe për triumfin e irlandezeve 2.65. 
“Bet365”pak më ndryshe, për fitoren e Dritës e ka koeficientin 2.45, për barazim 3.25 dhe për ngadhënjimin e Linfield 2.62. 

Image

 

Ndërkaq, “Betfair” e favorizon më shumë Dritën, e cila për fitore ka 2.15, për barazim 4.33 dhe për triumfin e rivalit 2.90.
Në rast se Drita fiton do të takohet me Legua nga Varshava në kuadër të rrethit të parë eliminator.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat