Tre Penne – Gjilani zhvillohet në Stadiumin Kombëtar - Bota Sot
Tre Penne – Gjilani zhvillohet në Stadiumin Kombëtar

Futboll

Tre Penne – Gjilani zhvillohet në Stadiumin Kombëtar

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 14:09
Tre Penne – Gjilani zhvillohet në Stadiumin Kombëtar

Gjilani është në pritje të ndeshjes së parë ndërkombëtare, ku sfidon ekipin nga San Marino, Tre Penne, në kualifikimet për Ligën e Evropës.

Radio Televizioni i San Marinos ka konfirmuar që ndeshja do të zhvillohet në stadiumin kombëtar të këtij vendi.

Klubi i Tre Pennes tashmë ka marrë edhe konfirmimin për një gjë të tillë.

Ndeshja do të luhet më 20 gusht dhe gjilanasit janë favoritë për këtë sfid.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat