Pirlo merr refuzimin e parë si trajner i Juventusit!

Futboll

Pirlo merr refuzimin e parë si trajner i Juventusit!

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 15:33
Andrea Barzagli

Andrea Barzagli nuk do të kthehet te Juventus.

Tuttosport sqaron se ish shoku i ekipit me Andrea Pirlo te bardhezinjtë dhe Italia.

Një nga shtyllat e BBC-së bardhezi, edhe pse u kthye për pak kohë në ndihmë të Maurizio Sarrit, do të largohej në pranverë.

Barzagli ka vendosur të marrë një vit pushim dhe nuk do të ketë më kthim as me ardhjen e Pirlo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat