Pirlo do argjentinasin - Bota Sot
Pirlo do argjentinasin

Futboll

Pirlo do argjentinasin

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 17:17
Pirlo do argjentinasin

Juventus do të rifillojë nga Andrea Pirlo.

Ish-mesfushori, kampion bote me kombëtaren italiane në 2006-ën, është trajneri i ri i Zonjës së Vjetës.

Bardhezinjtë nuk duan të humbin kohë dhe kanë filluar të punojnë për përforcimin e skuadrës.

Emri i parë në listë është ai i Rodrigo de Paul. Fantazisti argjentinas luan po shkëlqen tek Udinese me gola dhe asiste.

Juventus duket se është gati të vihet në lëvizje, sipas Il Giornale.

Në rast të një oferte konkrete nga ana e kampionëve të Italisë do të kishim një derbi të Italisë në merkato, duke parë se lojtari kërkohet edhe nga Inter-i.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat