Wenger refuzon stolin e Barcelonas!

Futboll

Wenger refuzon stolin e Barcelonas!

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 00:36
Arsene Wenger

Arsene Wenger refuzoi Barcelonën.

Ish-trajneri i Arsenalit – siç raportohet nga Le10Sport – u kontaktua nga klubi Blaugrana, por refuzoi propozimin.

Megjithë projektin dhe mundësinë e ndërtimit të një cikli tjetër fitues, tekniku francez nuk pranoi propozimin.

Trajneri, sipas “Le10Sport”, nuk ka marrë përsipër të rinisë gjithçka nga e para dhe të ketë presionin e tifozëve!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat