Drita nuk pajtohet, reagon lojtari i saj

Futboll

Drita nuk pajtohet, reagon lojtari i saj

Nga: K.G. Më: 13 gusht 2020 Në ora: 11:35
Drita nuk pajtohet me eliminimin, reagon lojtari i saj

Drita nga Gjilani nuk pajtohet me eliminim nga garat e Champions League. 

Kampioni i Kosovës ia pa sherrin dy futbollistëve të saj të infektuar me virusin korona dhe ndeshje nuk u zhvillua me ekipin Linfield nga Irlanda Veriore. 

UEFA vendosi me rezultat zyrtar 3:0 në favor të Linfieldit. 

 Futbollisti i Dritës Ardian Cuculi nuk pajtohet me këtë vendim.   
“Diçka çka nuk të vret, të bën më të fortë! Forca FC Drita”, ka shkruar Cuculi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat