I hakohet Instagrami dhe i vendosin Flamurin turk - Bota Sot
I hakohet Instagrami dhe i vendosin Flamurin turk

Futboll

I hakohet Instagrami dhe i vendosin Flamurin turk

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 14:09
I hakohet Instagrami dhe i vendosin Flamurin turk

Vjedhja e profileve nuk është asgjë e re në botën e mediave sociale, veçanërisht për personat të cilët janë të njohur dhe gëzojnë popullaritet.

Diçka e tillë i ndodhi dhe Lautaro Martinez, të cilit iu vodh llogaria në Instagram. Në profilin e tij hakeri postoi një foto të flamurit turk, ndërkohë që pak çaste më vonë hyri "Live" nga Turqia.

Lautaros iu ndryshua gjithashtu edhe biografia, ku iu vendos emri Caner Bozdo?an, i cili mendohet se është autor i këtij gjesti.

Një ‘fatkeqësi ’sociale që në të kaluarën ka prekur edhe Matuidi, Donnarumman, Romagnolin apo Tomoviq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat