Tirana përgatitet për Dinamo Tbilisin

Futboll

Tirana përgatitet për Dinamo Tbilisin

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 16:19
Tirana përgatitet për Dinamo Tbilisin

Tirana përgatitet për Dinamo Tbilisin.

Pogradeci dhe Tirana do të zhvillojnë një ndeshje miqësore ditën e sotme.

Kjo ndeshje do të luhet sot në orën 18:00 në stadiumin e Pogradecit dhe do të ketë një interes të veçantë për skuadrat, në veçanti për të parë gjendjen e tyre, por edhe nga tifozët e shumtë të kampionëve në qytetin juglindor.

Trajneri Emanuel Egbo do të bëjë provën gjenerale para ndeshjes së ditës së mërkurë ndaj Dinamos së Tbilisit. Të gjithë lojtarët do të tregojnë veten në fushën e lojës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat