Topalli transferohet tek Yeni Malatyaspor - Bota Sot
Topalli transferohet tek Yeni Malatyaspor

Futboll

Topalli transferohet tek Yeni Malatyaspor

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 17:24
Topalli transferohet tek Yeni Malatyaspor

Jetmir Topalli do ta vazhdojë karrierën në Turqi.

Mediat turke kanë bërë të ditur se sulmuesi i Ballkanit ka arritur marrëveshjen me klubin Yeni Malatyaspor, raporton Olle.

Sipas mediave turke ka mbetur që lojtari të prezantohet edhe zyrtarisht tek klubi i ri.

Malatyaspor ka garuar edicionin e kaluar në Superligë, mirëpo e humbi statusin në javët e fundit dhe tani do të garojë në Ligën e Parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat