Berisha mbetet në Serie A, - Bota Sot
Berisha mbetet në Serie A,

Futboll

Berisha mbetet në Serie A,

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 17:50
Berisha mbetet në Serie A,

Portieri i shqipërisë, Etrit Berisha, pritet të ndryshojë sërish ekip. Ai është kthyer tek Atalanta pas huazimit te SPAL ku dhuroi paraqitje të mira, ndërsa interesi për të nuk mungon.

Skuadra e fundit që ka dalë në skenë për Titin është Torino.

Sirigu pritet të largohet nga “Demat”, prandaj ekipi i Torinos ka nevojë për një portier që i fal siguri.

Berisha ka shumë vite në Serie A sepse ka luajtur me Lazion, Atalantën dhe së fundmi me SPAL-in. Portieri i kombëtares shqiptare është një nga më të vlerësuarit të kampionatit italian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat