Milani i shet mbrojtësin Torinos - Bota Sot
Milani i shet mbrojtësin Torinos

Futboll

Milani i shet mbrojtësin Torinos

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 16:04
Milani i shet mbrojtësin Torinos

Giampaolo i bën një nder tjetër Milanit, pasi vecç gjetjes së ekipit i merr edhe një nga lojtarët që zor se do të gjente hapësira te kuqezinjtë sezonin e ardhshëm.

Ricardo Rodriguez do të nënshkruajë për 4 sezone me Torinon dhe gjithçka është e mbyllur. Sky Sport raporton se edhe mes klubeve është gjetur marrëveshja.

Torino do të paguajë për mbrojtësin zviceran shumën e tre milion eurove. Kjo shumë do të rritet edhe më tej, sipas bonuseve të përcaktuara në kontratë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat