“Hakmerret” ndaj ish të fejuarës

Futboll

“Hakmerret” ndaj ish të fejuarës

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 16:38
“Hakmerret” ndaj ish të fejuarës

Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berluskoni edhe pse në një moshë të madhe, nuk ndalet me planet për fejesë.

E themi këtë sepse pas ndarjes nga Françeskaa Paskale, në muajin mars, Berluskoni 83-vjeçar është parë në shoqërinë e një 30-vjeçareje, bionde, e cila është identifikuar si Marta Fashina.

Berluskoni dhe Fashina janë parë të hyjnë në vilën superluksoze të 83-vjeçarit.

Françeska para disa ditësh publikoi një foto me partnerin e saj të ri dhe siç duket ish-kryeministri se ka pritur mirë këtë gjë, duke qenë se kundërpërgjigja e tij erdhi shumë shpejt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat