Notat e lojtarëve: Barcelona 2-8 Bayern Munich

Futboll

Notat e lojtarëve: Barcelona 2-8 Bayern Munich

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 23:11
Messi

Bayern Munich është gjysmëfinalisti i tretë i Ligës së Kampionëve për këtë edicion.

Kampioni në fuqi i Gjermanisë e ka demoluar nga fillimi e deri në fund të ndeshjes kundërshtarin, duke e mposhtur me rezultat të thellë 8-2.

Se Barcelona pati një paraqitje të tmerrshme, e tregon më së miri notimi i bërë për futbollistët.

Në anën tjetër, Joshua Kimmich dhe Thomas Muller, kanë pasur ditën e tyre më të mirë, pa harruar edhe futbollistët e tjerë.

Notat e lojtarëve:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat