Çmenduri, nëntë lojtarë të Barcelonës me notë 0

Futboll

Çmenduri, nëntë lojtarë të Barcelonës me notë 0

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 17:15
Çmenduri, nëntë lojtarë të Barcelonës me notë 0, ja kush e bën

Çmenduri, nëntë lojtarë të Barcelonës me notë 0, ja kush e bën.

Humbja e Barcelonës nga Bayern Munich në çerekfinale të Ligës së Kampionëve është tema kryesore në mediet sportive.

Quique Setien dhe drejtuesit e Barcelonës janë duke u përballë me shumë kritika, sidomos nga mediet spanjolle.Spanjollët ishin kritikë kur bëhet fjalë edhe për vlerësimet e lojtarëve, dhe gazeta AS ka shkuar aq larg, duke vlerësuar nëntë lojtarë të Barcelonës me rezultat "zero".

AS i vlerëson lojtarët me simbolin e "zemrës" nga lojërat me letra.Te vetmit që morën nga një simbol janë Luis Suarez dhe Jordi Alaba.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat