Lajm i hidhur në Kosovë, vdes Sheki!

Futboll

Lajm i hidhur në Kosovë, vdes Sheki!

Nga: K.G. Më: 15 gusht 2020 Në ora: 17:41
Lajm i hidhur në Kosovë, vdes Sheki!

Klubi i futbollit Trepça '89 nga Mitrovica, me pikëllim njofton opinionin për vdekjen e Sherafedin Mehmeti. Një lajm i hidhur për sportdashës dhe në përgjithësi.    

"Me keqardhje mprëm lajmin për ndarjen nga jeta e ish-fizioterapeustit tonë Sherafedin Mehmeti  - dr. SHEKI.

Sa ishte pjesë e jona Dr. Sheki tregonte gatishmëri dhe profesionalizëm në kryerjen e detyrave ndaj lojtarëve me shumë pasion e dashuri. Do të kujtojmë gjithnjë të buzëqeshur.

Familja Mehmeti pranoni ngushëllimet më të sinqerta, Ju keni humbur një Familjar një Prind kurse ne Shoqëria një Shok të mirë.

Me gjithë respektin dhe me dhimbje të thellë
Kryesia, Stafi i trejnerëve dhe gjithë lojtarët e KF Trepça '89", ka shkruar presidenti i FC  FC Trepça '89, Abedin Zeka - Beki.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat