Formacionet zyrtare: Manchester City – Olympique Lyon

Futboll

Formacionet zyrtare: Manchester City – Olympique Lyon

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 19:57
Ilustrim

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester City – Olympique Lyon.

City synon fazën gjysmëfinale, në një ndeshje ku shihet favorit i lehtë përballë Lyon.

Ndeshja mes Manchester City  dhe Lyon do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat