Agjenda e Kosovës U21 dhe Anglisë U21 

Futboll

Agjenda e Kosovës U21 dhe Anglisë U21 

Më: 3 shtator 2020 Në ora: 14:25
Agjenda e Kosovës U21 dhe Anglisë U21 

Kjo  është agjenda e Kombëtareve U21 të Kosovës dhe Anglisë për ditën e sotme:

17:00 – Stadiumi “Fadil Vokrri” – Konferenca për media e Kosovës U21 (Rafet Prekazi dhe Eris Abedini).

17:30 – Stërvitja e Kombëtares U21 të Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri” (15 minutat e parë të hapura për mediat).

19:00 – Stërvitja e Kombëtares U21 të Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri” (15 minutat e parë të hapura për mediat).

20:30 – Konferenca për media e Anglisë U21 (mbahet në hotelin ku është e akomoduar kombëtarja angleze. Mediat tona mund të marrin pjesë në konferencë vetëm nga distanca përmes platformës “Zoom”, njodton FFK..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat