Tifozët nisin vendosjen e flamujve në ballkone...

Futboll

Tifozët nisin vendosjen e flamujve në ballkone...

Më: 3 shtator 2020 Në ora: 16:57
Tifozët nisin vendosjen e flamujve në ballkone...

Tifozët nisin vendosjen e flamujve në ballkone...

Tifozët e Kosovës kanë nisur të vendosin flamujt në ballkonet e tyre.

Tifozët Dardanët kanë publikuar një foto ku shihen flamuj dhe shalle në një ndërtesë në Prishtinë, raporton Olle.

Pikërisht Dardanët kishin kërkuar të përkrahet Kosova nga Ballkonet, pasi ndeshjet luhen pa tifozë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat