Moldavia në formë katastrofë

Futboll

Moldavia në formë katastrofë

Më: 3 shtator 2020 Në ora: 17:54
Moldavia në formë katastrofë

Kosova do ta zhvillojë sonte ndeshjen e parë në kuadër të ciklit të ri të këtij kompeticioni. Djelmoshat e Bernard Challandesit do të përballen me Moldavinë në "Ennio Tardini" në Itali me fillim nga ora 20:45.

Kombëtarja moldave është në formë të tmerrshme para ndeshjes kundër Kosovës.

Në pesë ndeshjet e fundit, moldavët kanë regjistruar pesë humbje.

Nga ana tjetër, Kosova nga pesë ndeshjet e fundit, ka regjistruar dy fitore dhe ka tri humbje.

Ndryshe, ndeshja Moldavi - Kosovë luhet sonte nga ora 20:45.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat