'Tërmet', ja me çka i trullos meshkujt kjo bukuroshe! Përmbahuni...

Futboll

'Tërmet', ja me çka i trullos meshkujt kjo bukuroshe! Përmbahuni...

Më: 15 shtator 2020 Në ora: 12:36
'Tërmet', ja me çka i 'tërbon' meshkujt kjo bukuroshe! Përmbahuni...

Asgjë nuk mund ta ndalë tifozen e Real Madrid, Demi Roz të ekspozojë format e saj bombastike në rrjetet sociale.

Modelja seksi vazhdon të “tronditë” ndjekësit e saj me fotot e nxehta, duke mos lënë vend për imagjinatën.

Së fundmi, 25-vjeçarja pozoi e veshur me bikini mikroskopike ku vuri në plan të parë, të pasmet gjigante dhe gjoksin

Image

shpërthyes.

Demi tërboi rrjetin teksa ekspozoi asetet e saj për miliona ndjekës.

“Ajo do bjerë në dashuri kur të jetë gati,”- shkroi modelja në përshkrimin e fotove hot.

Image

25-vjeçarja gjithmonë guxon me pozat dhe nuk ka turp të zbulojë për ndjekësit astet e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat