Manchester City, gati oferta për yllin e La Liga-s

Futboll

Manchester City, gati oferta për yllin e La Liga-s

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 08:51
Pep Guardiola

Manchester City është në kërkim të përforcimeve në merkato.

Objektivi i skuadrës së Pep Guardiola-s është që të përforcojë skuadrën për sezonin e ri dhe të synojë triumfin në Premier dhe Cahmpions League.

Sipas The Guardian, Qytetarët janë gati të bëjnë një ofertë për të siguruar mbrojtësin e Atletico Madrid, Jose Gimenez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat