Destani uron futbollistët dhe porositë: Me krenari dhe dinjitet ta presim Tottenhamin!

Futboll

Destani uron futbollistët dhe porositë: Me krenari dhe dinjitet ta presim Tottenhamin!

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 11:23
Destani uron futbollistët dhe porositë: Me krenari dhe dinjitet ta presim Tottenhamin!

Pronari i Shkëndijës, Lazim Destani uron futbollistët dhe porositë: Me krenari dhe dinjitet ta presim Tottenhamin!

Gëzuar fitorja e bukur dhe e vlefshme që sonte nga Rumania na solli plot gëzim.

Uroj ta vazhdoni këtë ritëm loje edhe në ndeshjen e radhës në raundin e tretë të ndeshjeve eliminatore në Liga Europa. Le ta presim me krenari e dinjitet skuadrën e famshme të Totenhemit në Shkup!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat