Liverpool afër transferimit të super talentit

Futboll

Liverpool afër transferimit të super talentit

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 12:17
Liverpool afër transferimit të super talentit

Skuadra e Liverpool ka ndezur motorët në fund të kësaj merkatoje.

Ekipi i Jurgen Klopp pasi siguroj shërbimet e Thiago Alcantaras, ka gati edhe një transferim tjetër.

Sipas “Daily Star”, ata janë shumë afër të arrijnë marrëveshje me 22 vjeçarin, Ismaila Sarr.

Ai luan tek Watfordi, që ka rënë nga Premier Liga, dhe pritet t’i kushtoj Liverpoolit 40 milionë funte.

Sarr luan si sulmues anësor dhe ishte ndër më të spikaturit sezonin e fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat