​Barcelona e hapur për shitjen e Semedos në Premier Ligë

Futboll

​Barcelona e hapur për shitjen e Semedos në Premier Ligë

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 18:20
Nelson Semedo

Barcelona është e hapur për shitjen e Nelson Semedos te ndonjë klub nga Premier Liga angleze në këtë merkato verore, raport “ESPN”.

“Blaugranët” kanë në dorë disa oferta nga klubet angleze për mbrojtësin 26 vjeçar dhe mund të japin dritën jeshile për largimin e tij gjatë kësaj fundjave.

Semedo është paraqitur në 124 ndeshje për Barcelonën që kur erdhi nga Benfica në vitin 2017. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat