Formacionet zyrtare: Arsenal – West Ham

Futboll

Formacionet zyrtare: Arsenal – West Ham

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 20:09
Arsenal – West Ham

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – West Ham.

Arsenal luan për herë të parë këtë edicion në shtëpinë e vet, kur përballë ka skuadrën e West Ham.

‘Gunners’ janë favoritët në letër për tri pikët në këtë takim, por asgjë s’është e lehtë ndaj një kundërshtari si West Ham.

Ndeshja mes Arsenal dhe West Ham luhet me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat