Barcelona në telashe!

Futboll

Barcelona në telashe!

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 18:54
Barcelona në telashe!

Barcelona në telashe! Martin Brethuejt është dëmtuar para ndeshjes së parë që Barcelona luan ndaj Vijarrealit në kampionat.

Sulmuesi danez nuk mori pjesë në fitoren 1-0 që katalanasit morën ndaj Elches.

“Martin Brethuejt është dëmtuar dhe do mungojë në ndeshjen hapëse kundër Vijarrealit”, thuhet në njoftimin e Barcelonës.

Danezi duhet të zgjidhë edhe të ardhmen e tij, pasi vështirë të qëndrojë tek Barcelona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat