Prishtina 01 e ka nisur me fitore, 9:0

Futboll

Prishtina 01 e ka nisur me fitore, 9:0

Më: 18 tetor 2020 Në ora: 00:00
Prishtina 01 e ka nisur me fitore, 9:0

Prishtina 01 e ka nisur me fitore sezonin e ri në Superligën e futsallit.

Pak minuta më parë ka përfunduar takimi i javës së parë në mes Prishtinës 01 dhe Drenica & Traditës.

Ndeshja e luajtur në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve u dominua nga fillimi e deri në fund prej vendasëve.

Rezultati përfundimtar i takimit ishte: 9:0.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat