Interi po shfaq probleme

Futboll

Interi po shfaq probleme

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 12:48
Interi po shfaq probleme

Interi po shfaq probleme me reapartin e avancuar ku dëmtimet dhe forma jo e mire e Lautaro Martinez mund të shtyjë drejtuesit të bëjnë një goditje në janar.

Për të përballuar sezonin në vijim Marotta ka rikthyer vëmendjen te Gervinho, i cili mund të ishte një zgjidhje e favorshme me kosto të përballueshme financiare.

33-vjeçari ka një kontratë deri në 2022-in me Parmën dhe këta të fundit nuk do të bënin rezistencë për t’u liruar nga kontrata e tij me një pagë të rëndë për buxhetin e emilianëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat