Këto janë ndeshjet që zhvillohen sot në Ligën e Evropës

Futboll

Këto janë ndeshjet që zhvillohen sot në Ligën e Evropës

Më: 5 nëntor 2020 Në ora: 11:34
Foto ilustrim

Dita e enjte sjellë përballë interesante në Ligën e Evropës.

Për tifozët e futbollit, sot janë në orar 24 ndeshje në garën e njohur evropiane, shkruan lajmi.net.

Skuadrat si Roma, Befica, Bayer Leverkusen, Milan, Napoli dhe Arsenal do të zbresin në fushat e lojës.

Për tifozët e futbollit në Kosovë, të rëndësishme janë sfidat mes Dinamo Zagrebit dhe Wolfsberger dhe Rijeka me Napolin.

Për Dinamo Zagrebit luan Lirim Kastrati, ndërsa për Napolin Amir Rrahmani.

Ndeshjet e Ligës së Evropës:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat