Shkoi edhe me ish-gruan e vëllait, ka bërë se*s

Futboll

Shkoi edhe me ish-gruan e vëllait, ka bërë se*s

Më: 7 nëntor 2020 Në ora: 14:21
Ilustrim

Një lajm shokues erdhi pak ditë më parë në botën e futbollit atje ku figura legjendare e Manchester United dhe që tanimë drejton Uellsin, Ryan Giggs, kishte dhunuar gruan e tij që ka marrë dëmtime të mëdha.

Por ky skandal nuk është i pari për Ryan, që shpeshherë i ka kaluar kufijtë. Madje në një rast ka pasur lidhje jashtëmartesore me ish-gruan e vëllait të tij, Rhodri.

Që në këtë moment pati edhe një krisje mes tyre, ndërsa vëllai ka reaguar për ndodhinë e fundit të Ryan.

“Kur Ryan del jashtë, ai thjesht po e bën këtë për të fjetur me ndonjë grua. Ai është thjesht një maniak seksi. Nuk është se po e përbuz, thjesht më vjen keq për të. Ka pasur një karrierë të madhe dhe nëse po njolloset vjen nga këto probleme”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat