Manchester Utd mezi fiton

Futboll

Manchester Utd mezi fiton

Nga: K.G. Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 22:51
Manchester Utd mezi fiton

Mancehster Utd ka shënuar fitore të vështirë me rezultat minimal 1:0 ndaj West Bromwich-ut, në takimin e javës së 9-të të Premier League në futboll.

Në minutën e 56-të, futbollisti Fernandes u tregua i saktë nga penalltia, duke ia siguruar fitoren skuadrës së tij.

Manchester Utd ngrihet në vend të 9-të me 13 pikë, ndërsa West Bromwich vazhdon me krizën e rezultateve, të cilët janë në pozitën e 18-të me 3 pikë. 

Çudia tjetër e kësaj skuadre është se për nëntë ndeshje nuk ka regjistruar asnjë fitore, ka vetëm tre barazime dhe gjashtë humbje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat