Pasioni i dyte i Maradones, pas futbollit

Futboll

Pasioni i dyte i Maradones, pas futbollit

Më: 25 nëntor 2020 Në ora: 18:11
Diego Maradona

Pasditen e sotme eshte ndare nga jeta mjeshtri i futbollit Diego Maradona, pas nje operacioni ne tru.

Vec futbollit qe ka qene profesioni dhe pasioni i tij me i madh, ai ka patur pasion edhe kercimin.

Ne rrjer eshte duke qarkulluar nje video e Maradones i cili shfaqet duke kercyer.

Pra, mund te themi se paska qene nje talent i fshehur edhe ne kercim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat