Paralajmërimi i Tuchel: Duhet të lënë mënjanë egon dhe të jenë gati

Futboll

Paralajmërimi i Tuchel: Duhet të lënë mënjanë egon dhe të jenë gati

Më: 17 prill 2021 Në ora: 06:46
Thomas Tuchel

Thomas Tuchel është trajnerii Chelsea.

Ai ka folur në konferencë për shtyp në prag të gjysmëfinales së Kupës së Anglisë kundër Manchester City-t:

“Për momentin është e rëndësishme që lojtarët që nuk luajnë shumë dhe ndoshta nuk janë të lumtur, të lënë mënjanë egon dhe të jenë gati”, ka thënë trajneri gjerman.

“Nuk mund të dhurojmë asgjë, të gjithë duhet të punojnë shumë për vendin e tyre dhe për të qëndruar në skuadër”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat