Handerson zbulon qëndrimin e përbashkët të lojtarëve të Liverpoolit në lidhje me Superligën

Futboll

Handerson zbulon qëndrimin e përbashkët të lojtarëve të Liverpoolit në lidhje me Superligën

Më: 20 prill 2021 Në ora: 22:25
Jodan Handerson

Kapiteni i Liverpoolit Jodan Handerson i cili gjatë ditës bëri thirrje për një takim të përbashkët ndërmjet të gjithë kapitenëve te skuadrave të Premierligës, tani ka dalur me një qëndrim ku shprehet vullneti i të gjithë lojtarëve të Liverpoolit në lidhje me Superligën Evropiane.

Tani, pas një takimi të mbajtur edhe brenda skuadrës së Liverpoolit, Handerson ka publikuar vendimin i cili është marrë rreth kësaj çështjeje e cila u bë shumë e komplikuar duke ngjallur edhe reagimin e tifozëve.

"Nuk na pëlqen dhe nuk duam të ndodhë. Ky është vendimi ynë i përbashkët.

Qëndrimi ynë i përbashkët për këtë klub dhe këta tifozë është i pakushtëzuar", thuhet në këtë qëndrim të përbashkët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat