Këto janë klubet aktuale që kanë mbetur në Superligën Evropiane

Futboll

Këto janë klubet aktuale që kanë mbetur në Superligën Evropiane

Më: 21 prill 2021 Në ora: 00:50
Superliga vs. UEFFA

Kundërshtimi i Superligës Evropiane ka marrë jehonë të madhe.

Të gjitha gjashtë klubet angleze, (Manchester United, Manchester City, Chelsea, Liverpool, Tottenham dhe Arsenal) kanë njoftuar para pak çastesh se janë larguar nga kjo garë.

Klubet aktuale të mbetura në Superligën Evropiane janë:

Real Madrid

Barcelona

Atletico Madrid

Milan

Juventus

Inter

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat