​I sapo inkuadruar në lojë, Asensio barazon shifrat kundër Sevillës

Futboll

​I sapo inkuadruar në lojë, Asensio barazon shifrat kundër Sevillës

Më: 9 maj 2021 Në ora: 22:32
Marcos Asensio

Po zhvillohet ndeshja mes Resl Madrid dhe Sevilla.

Real Madridi ka barazuar shifrat në 1:1 kundër skuadrës së Sevillës, duke mbajtur kështu gjallë shpresat për fitore, që do t’i shihte ata në kuotën e njëjtë të pikëve me liderin Atletico Madridin.

Menjëherë pas inkuadrimit në lojë, ylli Marcos Asensio arriti që përmes golit të tij në minutën 67 t’i barazojë shifrat në 1:1, duke i dhënë Realit shpresë që të luftojë edhe për fitore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat