Gjilani shënon fitore minimale

Futboll

Gjilani shënon fitore minimale

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 20:17
Gjilani

Skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi ka shënuar fitore në takimin e zhvilluar në Strugë, ku po kryejnë fazën përgatitore.

Pjesa e parë përfundoi ashtu siç filloi me rezultat të barabartë 0-0.

Ndërkohë në pjesën e dytë, gjilanasit e gjetën edhe golin e fitores.

Ishte minuta e 73-të e ndeshjes, kur sulmuesi prishtinas, Shend Kelmendi realizoi golin e vetëm në këtë sfidë.

Gjatë qëndrimit në Strugë, Gjilani do t’i zhvillojë edhe tri ndeshje të tjera miqësore, ku do të përballet me Strugën, Rabotnickin dhe KF Skënderbeun. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat