Robin van Perise bëhet “babai” i mesfushorit të katalanasve

Futboll

Robin van Perise bëhet “babai” i mesfushorit të katalanasve

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 07:46
Robin van Perise dhe Riqui Puig

Një shkëmbim postimesh në rrjetet sociale mes Robin van Perise dhe Riqui Puig ka bërë xhiron internetit.

Ish-sulmuesi Manchester United ka dashur të nënvizojë ngjashmërinë me mesfushorin e Barcelona-s, duke bërë një batutë në Instagram dhe Twitter.

“Fat të mbarë për këtë sezon, bir”, ka shkruar Van Persie duke publikuar një fotografi të tijën me një të Puig.

Image

Të dy kanë një ngjashmëri të madhe.

Twitter është ndezur nga fotografia dhe përshëndetja mes “babait dhe djalit”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat