​Pjesa e parë, Reali në epërsi minimale ndaj Levantes

Futboll

​Pjesa e parë, Reali në epërsi minimale ndaj Levantes

Më: 22 gusht 2021 Në ora: 22:58
Foto ilustrim

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Levantes dhe Real Madridit.

Kjo ndeshje është e vlefshme për xhiron e dytë të kampionatit spanjoll La Liga.

Skuadra e trajneri italian Carlo Ancelotti është duke avancuar me rezultat minimal 1-0.

Goli i vetëm në pjesën e parë u realizua nga uellsiani Gareth Bale pas vetëm pesë minutave lojë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat