Super Inter, tre gola vetëm në pjesën e parë

Futboll

Super Inter, tre gola vetëm në pjesën e parë

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 18:33
Super Inter, tre gola vetëm në pjesën e parë

Super Inter, tre gola vetëm në pjesën e parë ndaj Bolognas!

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Interit dhe Bolognas, e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A.

Zikaltrit po triumfojnë 3:0, duke patur një performancë fantastike në pjesë të parë.

Lautaro Martinez realizoi golin e parë në minutën e gjashtë të ndeshjes.

Në të 30-tënm, Skriniar dyfishoi epërsinë, kurse katër minuta më vonë realizoi edhe Barell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat