Trajneri i skuadrës angleze, habit për Rashicën

Futboll

Trajneri i skuadrës angleze, habit për Rashicën

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 22:33
Trajneri i skuadrës angleze, habit për Rashicën

Norwich ka barazuar pa gola me Wolves në ndeshjen e sotme në kuadër të Premierligës.

Ndeshja u mbyll ashtu siç edhe filloi, pa gola të shënuar dhe të dy ekipet morën nga një pikë.

Futbollisti Milot Rashica luajti për 80 minuta dhe u vlerësua me notën më të lartë nga të gjithë. Ai bashkë me Hanley u vlerësuan me notë 7.3.

Pas ndeshjes, trajneri i Norwich, Dean Smith e vlerësoi shumë futbollistin e Kosovës.

“Kundërshtarëve do t’u shkaktojë probleme të shumta me shpejtësinë e tij”, tha Smith pas ndeshjes për Rashicën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat