Formacionet zyrtare Kukësi-Egnatia

Futboll

Formacionet zyrtare Kukësi-Egnatia

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 13:17
Formacionet zyrtare Kukësi-Egnatia

Skuadra verilindore do të kërkojë me çdo kusht fitoren, duke parë se Tirana është ndalur në barazim dje ndaj Skënderbeut dhe në rast triumfi të Kukësit atëherë diferenca në kreun e klasifikimit do të ngushtohej në -1 pikë.

Rrogozhinasit kërkojnë tre pikët e kthesës, për t’i dhënë fund rezultateve negative.

FORMACIONET ZYRTARE –

KUKËSI – Tafas; Ndreca, Lulaj, Hilaj, De Lukas, Sh. Taipi, Domi, Gj. Taipi, Milunoviç, E. Basha, Puntus. Trajner: Diego Longo.

EGNATIA – Puja; Ymeralilaj, Krasniqi, Teqja, Krivanjeva, Imeri, Iseni, Allmuça, Telushi, Xhekson, Cyrbja. Trajner: Gugash Magani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat