Fjalët e para për Ralf Rangnick si trajner i Manchester United

Futboll

Fjalët e para për Ralf Rangnick si trajner i Manchester United

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 13:03
Fjalët e para për Ralf Rangnick si trajner i Manchester United

Tekniku gjerman i tha kanalit zyrtar të klubit: “Jam i emocionuar që bashkohem me Manchester United dhe tashmë jam i fokusuar ta bëj këtë një sezon fitues.

Skuadra është plot me talentë dhe ka përzierjen e duhur të lojtarëve ekspertë dhe atyre të rinjë.

Të gjithë Përpjekjet e mia gjatë gjashtë muajve të ardhshëm do të shërbejnë për të përmirësuar këta lojtarë për të nxjerrë në pah të gjithë potencialin që kanë, individualisht ashtu edhe si ekip.

Përveç kësaj unë do ta ndihmoj klubin në një projekt afatgjatë si konsulent.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat