Formacionet zyrtare, Real Madrid-Athletic Bilbao

Futboll

Formacionet zyrtare, Real Madrid-Athletic Bilbao

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 20:45
Formacionet zyrtare, Real Madrid-Athletic Bilbao

Real Madrid pret në shtëpi Athletic Bilbaon.

Los Blancos kryesojnë La Ligën me 33 pikë, 4 pikë më shumë se Atl Madrid i vendit të dytë.

Real Madrid: Courtois; Lucas Vazquez, Alaba, Militao, Mendy; Kroos, Casemiro, Modric; Asensio, Benzema, Vinicius.

Athletic Bilbao: Unai Simon; Lekue, Yeray, Nunez, Balenziaga; Muniain, Vencedor, Dani Garcia, Zarraga; Williams, Raul Garcia..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat