Rangnick zbulon arsyen pse refuzoi Chelsean sezonin e kaluar

Futboll

Rangnick zbulon arsyen pse refuzoi Chelsean sezonin e kaluar

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 23:42
Ralf Rangnick

Ralf Rangnick pak ditë më parë u emërua trajner i ri i Manchester United.

63-vjeçari ishte i lidhur edicionin e kaluar për një kalim te Chelsea në vend të Frank Lampardit por ai refuzoi ofertën e tyrE.

teksa në një intervistë ai zbuloi pse kishte refuzuar ofertën e “The Blues”.

“Kur Chelsea më kontaktoi, ata më ofruan vetëm opsionin e të qenit trajner i përkohshëm për katër muaj”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat