Momenti i keq i Reinës

Futboll

Momenti i keq i Reinës

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 11:48
Momenti i keq i Reinës

Tani për tani, me lojtarët në dispozicion, Sarri mund të sjellë vetëm disa formacione të reja.

Strakosha mund të debutojë në Serie A kundër Sampdorias. Për momentin ai ka luajtur vetëm në Europa League, raporton Corriere dello Sport.

Momenti i keq i Reinës:

Lazio merr shumë gola, në vërshimin e kritikave përfundoi edhe spanjolli, i cili u shfaq jo shumë reaktiv në situata të ndryshme. Si për të thënë: në disa fusha ai mund të kishte bërë më shumë.

Ai pranon kritikat dhe shikon përpara: “Më vjen keq për momentin, por nuk do të dorëzoheM. Me punë me kokë ulur dhe përulësi del”.

Këtë herë Pepe mund të ulet në bankinë dhe të shohë kolegun e tij, i cili ka humbur pronësinë prej një viti e gjysmë, në vend të tij. Një vendim që i përket Sarrit dhe që ai do ta marrë në finale, para nisjes për në Genoa.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat